MÖBLER / Bord / Skrivbord 9467129
nr 946 7129
Skrivbord
England, Läderskiva, längd: 136 cm, djup: 64 cm, höjd: 72 cm
Kondition: slitage, fanérskador
Utrop:
1.200 kr
Såld:
900 kr
måndag 2 mars 2015
kl 20:40:25
2/3 16:47:11
800 kr
2/3 20:35:25